Her ser du bestyrelsen.


Du er altid velkommen til at kontakte os,  med ros og ris.
 

Formand

 


Gert Hansen
Mail: gert@hedehuseneif.dk


Kasserer


Bozena Szylit
Mail: kasserer@hedehuseneif.dk


Best.medlem


Henriette Kolind
Mail. henriette@hedehuseneif.dk


Best.medlem


Knud Fruerlund
Mail. knud@hedehuseneif.dk


Best.medlem


Wieslaw Szylit
Mail. wieslaw@hedehuseneif.dk


Best.medlem


Kenneth Larsen
Mail. kenneth@hedehuseneif.dk

Hedehusene Idræts Forening - en forening i bevægelse